Náramky s menom

Poteš seba a svojich blízkych náramkom s menom alebo iniciálami.

Je to malý no veľmi osobný darček ktorý zaručene poteší. Náramok si môžeš vyskladať podľa seba a vytvoriť tak úplný originál, aký nebude mať nik iný. Vybrané druhy náramkov sú antialergické bez kovových komponentov alebo s komponentami z chirurgickej ocele takže si vyberú aj alergici na bižutérny kov.

Pletené náramky sú vyrobené z kvalitnej nylonovej priadze v žiarivých farbách, ktoré si môžete vybrať zo vzorkovníka farieb. Šnúrky kombinujeme s plastovými korálkami a rôznymi kovovými komponentami. 

Korálkové náramky sú na pevnej dvojitej gumičke, ktorá vydrží naozaj veľmi dlho. Plastové korálky sú kombinované s plastovými písmenkami a rôznymi kovovými komponentami. 

V ponuke máme aj retiazky na cumlíky pre bábätá s ich menom. Tieto retiazky sú vyrobené z kvalitných BPA free korálok tak, aby malým detičkám neuškodili.

Náramky ponúkame v dvoch druhoch balenia a to bez balenia, ak si kupujete náramok pre seba, alebo náramok balený v darčekovej krabičke. Takto zabalený náramok pôsobí ako luxusný darček. Do darčekovej krabičky vieme dať aj venovanie. 

54 položiek celkom
náramok mama z prírodných kaienkov 6320
vyr 5293detske silikónove hryzatko listicka 6199/MAC
vyr 5170retiazka na cumlik s menom a hryzatko fialove
€20 / ks
6196
vyr 5243retiazka na cumlik fialova s mackom 6193/1
Náramky s písmenkami
€10 / ks
5575/ZLA
Náramok s menom sisters 5316
kľúčenka s nadpisom
€9 / ks
5299
Náramok s menom heart
€8 / ks
5081
Náramok s menom best friends
+ ďalšie
5056/BES
Hore
Ďalšie produkty